Що потрібно знати при замовленні неонової вивіски?

1. Колір освітлення

Вибирається спочатку при підготовці дизайну і подальшому виборі з наявної кольорової палітри і поміняти його після виробництва вивіски не можна. Кольори світіння трубок задаються при виготовленні їх на заводі шляхом нанесення спеціальних люмінофорів або використання кольорового скла.

2. Розмір

Зробити букви менше 5 см технічно неможливо, тому при підготовці дизайну неонової вивіски необхідно враховувати ці обмеження.

3. Якісна робота

Якість виготовлення впливає не тільки на зовнішній вигляд, але і на довговічність вироби. Трубки повинні бути приблизно однакового діаметра по всій довжині вивіски, що на прямих ділянках, так і на загинах. Не допускаються сильні сплющивание і перекручування. Вивіска повинна повністю відповідати макету.

4. Електромережа

Вивіска підключається до мережі 220В. Не можна зробити автономну вивіску на батарейках.

5. Якісні матеріали

Комплектуючі повинні бути найвищої якості. Це стосується і самої трубки, і електродів, які є важливою частиною вивіски. Важливою частиною будь-якої вивіски є трансформатор, правильний розрахунок навантаження і вибір перевіреного виробника дуже сильно впливають на термін служби і безпечну роботу.

6. Матеріал

Неонові трубки виготовлені зі скла і тому, якщо вони розташовані в місцях прямого доступу, де можна спокійно доторкнутися вивіску рукою, необхідний захист. Зазвичай це або екран з прозорого акрилового скла або повністю закритий короб

7. Установка

При установці неонових трубок або монтажі готового виробу не можна, щоб будь-які вивіски притулялися до металевої поверхні або розташовувалися ближче 20-30 мм від неї. Це стосується як спеціальних високовольтних проводів, що з'єднують деталі вивіски, так і трубок і трансформаторів. При монтажі необхідно використовувати тільки спеціальний силіконовий високовольтний кабель. Закінчення трубок повинні бути закриті силіконовими ізоляторами.

8. Розташування трансформатора

Трансформатор для неонової вивіски не повинен розташовуватися більше 1,2 метра від вивіски, в іншому випадку виникає ефект тьмяного горіння вивіски.

9. Замовляйте у професіоналів

Зробити неонову вивіску самостійно не вийде. При виробництві використовуються кілька технологічних процесів, які повторити без належного досвіду і необхідного спеціального обладнання просто неможливо.

Виготовлення неонової реклами

Як замовити неонову вивіску?

Крок 1Розрахунок вартості
Один з основних питань, яке хвилює при замовленні – це вартість. Тому, перш ніж замовляти потрібно чітке розуміння бюджету та впевненість в тому, що ця сума вас влаштовує. Розрахунки можна отримати декількома способами.

• Ви можете відправити макет із зазначенням розмірів на електронну пошту. Дуже добре, якщо у вас є файл у векторному форматі, створений в програмі Corel Draw або Adobe Illustrator-це дозволить швидко і точно зробити розрахунок.

• Якщо у вас просто фотографія бажаної вивіски, то ми можемо зробити розрахунок і по ній, тільки, знову ж таки, не забувайте про розміри, так як це один з факторів, що впливає на кінцеву вартість.

• Якщо ж у вас немає ні того, ні іншого, то інформацію можна отримати, написавши простим текстом нам на месенджер, що ви хочете замовити, або зателефонувати за телефоном +380960633355. Наприклад, так «Мені потрібна вивіска, що складається з 8 букв висотою 15 см кожна, колір рожевий, планую повісити в вітрину магазину». Цього нам буде достатньо для приблизної оцінки вартості.

Крок 2Вибір місця установки

Далі важливим є питання розміщення вивіски. Це може вплинути на технологію виготовлення і додаткові елементи конструкції, що, в кінцевому підсумку, змінить фінальну вартість робіт.

• Для вітрин найчастіше неонові трубки розміщують на підкладку з прозорого оргскла і підвішують за вікном на тросах або тонкій волосіні.

• На стіну букви монтуються або безпосередньо за допомогою спеціальних тримачів з полікарбонату, або на підкладці з прозорого оргскла або непрозорого пластика, які можуть бути або впритул до стіни або на дистанційних тримачах. Також не можна забувати про трансформаторі за допомогою якого неонова вивіска підключається до мережі 220В. Він розміщується або на або за підкладкою, або недалеко від вивіски.

Крок 3Розробка дизайну

Якщо вам потрібен індивідуальний дизайн, то ми вам можемо запропонувати його розробку. Малюнок буде вже виконано неоновими трубками, що дасть вам можливість побачити контури майбутнього виробу. Також ми робимо його вже з урахуванням особливостей виробництва, яке накладає певні обмеження

Крок 4Спосіб установки

Найкраще надіслати фото, де ви плануєте розміщувати вивіску. Це допоможе підібрати оптимальну технологію виготовлення і спосіб монтажу. Якщо фотографії буде недостатньо, то ми виїжджаємо на місце для консультації і узгодження способів установки та підключення. Дуже часто має сенс закласти елементи електропроводки на етапі ремонту. Це дозволить розмістити трансформатори і сполучні кабелі максимально приховано.

Крок 5Оплата і доставка замовлення
Оплата здійснюється безготівково, шляхом перерахування грошей на розрахунковий рахунок виконавця. Від вас буде потрібно реквізити для виставлення рахунку. Зарахування проводиться, в більшості випадків, в той же день, якщо платіж здійснено в робочий час банку. Також може бути укладений договір з умовами роботи і термінами виконання замовлення. Доставка проводиться нашими співробітниками з демонстрацією працездатності неону або силами транспортної компанії. При бажанні ви самі можете забрати вивіску з нашого виробництва.

Каталог наших робіт

 

Залиште свої контакти і ми зв'яжемось з вами в найближчий час!