Проекти, які ми реалізовуємо

Підсвічування - важлива частина будь-якого ТРК і ТЦ. Це ефективний спосіб підвищити трафік і залучити покупців.

Торгово розважальні центри

Сучасні забудовники приділяють велику увагу підсвічуванню. Адже покупці звертають увагу не тільки на внутрішній комфорт, але і на зовнішній вигляд.

Житлові комплекси

Для бізнес-центрів підсвічування є важливою частиною іміджу. Великі компанії охоче виберуть собі під офіс яскравий і запам'ятовується об'єкт.

Бізнес центри

Транспортні і пішохідні мости - важливі будови для міста. Підсвічування підкреслить їх знаковість і перетворить в впізнавані міські об'єкти.

Дороги та мости

Щодня аеропортами та вокзалами користуються тисячі людей. Об'єктам з такою великою прохідністю важливо тримати марку. Підсвічування додасть їм необхідну зовнішню привабливість

Аеропорти та мости

Для об'єктів промислового значення світло виконує робочу функцію. Підсвічування повинна бути надійною і не заважати процесу праці.

Промислові обєкти

Підсвічування в корпоративних кольорах підкреслить зовнішній статус об'єкта і додасть йому ще більше впізнаваності.

Адміністративні обєкти

Підсвічування громадських зон відпочинку - це естетика, комфорт і практичність. Людям максимально приємно проводити час в таких місцях.

Парки

Об'єкти великого скупчення людей і проведення великих подій повинні мати відповідне яскраве світлове оформлення.

Спорткомплекси та стадіони

Підсвічування вдихне нове життя в об'єкти архітектурної спадщини. Вони стануть об'єктом уваги жителів і туристів в денний і в нічний час.

Пам’ятки культури та архітектури

Створіть свій неповторний вигляд! Підсвічування допоможе вам виразити себе не тільки в інтер'єрі, але і в екстер'єрі.

Котеджі і заміські будинки

Для чого потрібна фасадна підсвітка

1. Виділити будівлю, серед поруч розташованих об’єктів, зробити його домінуючим
Уявіть, на одній вулиці в пішої доступності один від одного розташовані ресторани, розважальні комплекси, салони краси і т.д. Кожен бізнес хоче виділитися і бути унікальнішим від інших. Хороший спосіб цього досягти – зробити оригінальну підсвітку будівлі

2. Сформувати позитивний імідж і впізнанність
Кожен бізнес хоче бути унікальним і неповторним. Якщо це готель, БЦ, ТРЦ, житловий комплекс, то відмінний спосіб отримати впізнаваність – зробити цікаву підсвічування фасаду. Житловий будинок ще на етапі будівництва закладає в кошторис підсвічування. А буває і так, що навіть підсвічує будівлю в процесі будівництва. Заздалегідь привертаючи увагу і створюючи впізнаваність об’єкта. Навіщо? Буде простіше продавати житло.

3. Вбудувати об’єкт в загальну концепцію поруч розташованих будинків
Досить поширена ситуація. Є вулиця, на ній по сусідству розташовані будівлі. Вони відрізняються один від одного по архітектурі, підсвічуванні. І єдиного стилю немає. Але якщо над цим попрацюють професіонали, то група об’єктів можуть виглядати як єдиний ансамбль.

4. Перетворити об’єкт в пам’ятку, про яку всі говорять
Звичайна непоказна телевежа ніколи не дасть приводів для розмов, обговорень і гордості. Чи не буде привертати увагу, не потраплятиме в кадри вечірнього міста і зведення новин. До тих пір, поки на ній не буде оригінальною підсвічування

5. Підвищити комерційну привабливість будівлі
Візьміть будь-яке місто. У ньому десятки, а то і сотні бізнес-центрів, які щомісяця б’ються за орендарів, бажаючи здавати 100% площ і заробляти максимум. Це можуть бути і місцеві орендарі. Це можуть бути і федеральні компанії. Які дуже уважно ставляться до того, де буде розташовуватися їх офіс. За допомогою оригінальної підсвічування фасаду БЦ може здати в оренду всі свої офіси і навіть підвищити орендні ставки. Так, це так!

6. Збільшити число відвідувачів, орендарів
Простий приклад – торговий центр. Уявіть, у ТРЦ є сформований трафік, який буває трохи більше середнього, буває трохи менше середнього, але значно він не росте. А є завдання його підвищити. Наприклад, на 10-20-30%. І відповідно, заробляти більше.  Як це можна зробити? Наприклад, змонтувати оригінальне підсвічування, яка буде привертати увагу, яку будуть фотографувати і обговорювати, яка буде приводити людей в ТРЦ. Що цікаво, це не просто слова, а є реальні проекти, які математично доводять ефективність підсвічування об’єкта.