«Виготовляти вироби та надавати послуги, які подобаються замовнику»

Остап Процишин , засновник студії реклами та освітлення RELUX
ЧОМУ?
Чому ми робимо те що робимо?

У 2003 році, на співбесіді у рекламному агенстві, куди я прийшов найматись, як різноробочий без досвіду, мене запитали : чому ти хочеш виготовляти вивіски і конструкції ? Тоді, замислившись на якусь мить, відповів :

«Я люблю бачити результат, який подобається людям»

Від тоді я живу в серці з цими словами і вдячний Дарії Степанівній яка задала мені це запитання. Робити правильно і більше, ніж очікують, мене навчали з дитинства і ще у дитинстві я зауважив що таке відношення до людей і до праці дає неочікувані позитивні наслідки, а ще приносить радість оточуючим. Таким правилом користуюсь завжди . «Виготовляти вироби та надавати послуги які подобаються замовнику» мій намір і моє життя .

Остап Процишин , засновник студії реклами та освітлення RELUX

З таким наміром, за десяток років, МИ перетворились у компанію і це є відповідю на запитання ЧОМУ:

«Аби Ви насолоджувались результатом нашої роботи»

Хто наші клієнти?

Виготовляючи унікальні рекламні конструкції та світлові вивіски, ми поринали у архітектуру, елементи освітлення і декоративні вироби які вже зовсім не мали відношення до реклами . Щоразу було страшно братись за роботу з деревом, металом, склом, бетоном, мало відомими елементами світлотехніки та системами управління механіки. Все ж страх рухав нами і розвивав нас так як замовниками являлись і  являються люди котрі приймають рішення ризикувати та творити неповторне, те чого не існує в продажі і не можна вибрати з каталогу, те що має вражати вишуканістю та привертати увагу з задоволенням.

  • Архітектори та проектанти в супроводі з відважними бізнесменами та підприємцями, звертаються до нас, щоб отримати функціональну або декоративну мебель різних стилів і напрямків, світильники та освітлення інтер’єрів та фасадів, картини та тематичні панно, не тільки друковані або мальовані, інколи це сукупність металів і дерева, інколи скла та каменю, часто все в сукупності та освітленням. З тим самим страхом і тою ж відважністю, ми беремось і реалізуємо більшість задумів. Отримуємо і приносимо радість

 

  • Рекламні агенства являються великою часткою наших замовників так, як ми – сервісно-виробничий комплекс і забезпечуємо їх рекламними виробами, в межах нашої країни, вже багато років.

 

  • Студії та салони світла користуються нашими послугами як виготовлення елементів так і бездоганного сервісу монтажних робіт з підключенням світлових інсталяцій.

 

  • Люди котрі прагнуть вишуканості та мають бажання креативного мистецтва, часто потрапляють до нас за рекомендацією тих, хто вже став нашим клієнтом.

Жоден хто прийшов до нас не пішов без виробу, послуги або слушної поради і всі з часом повертаються до нас. Цей факт приносить радість і надає нам наснаги продовжувати розвиватись .
Завжди раді новим знайомствам і тішимось працювати для тих кого вже знаємо.  

Що ми виготовляємо?

Зібрати портфоліо виконаних нами речей та робіт, являється майже непосильною задачею, так як за десяток років ми натворили чимало. У всіх розділах нашого сайту Ви зустрічаєте виключно те, що реалізовано безпосередньо нашими руками та навиками. Звичайно що ми налагодили надійні партнерські відносини з постачальниками та технологічними ресурсами, які відсутні у нашому комплексі і це являється ще одним великим досягненням перевіреним часом та гарантовано належною якістю.  До речі якість має пряме відношення до нашої філософії «робити правильно і більше за очікування» тому халатних робіт з невідповідних матеріалів, ми не виконуємо і це єдине чого ми не робимо

Отже. Перелік послуг та потужностей ми постарались розкрити на сайті та в його категоріях .
Все ж Ми завжди готові розглянути Вашу ідею і запропонувати логічне рішення реалізації як у корпоративному так і у приватному секторі креативної індустрії .

Наша місія

Ми використовуємо новітні технології та людські ресурси компанії для створення товарів та послуг найкращої якості, здійснюючи тим самим свій внесок у візуальну індустрію

Виробництво оснащене необхідною технікою

Фрезерний верстат, який дозволяє проводити не тільки розкрій різних матеріалів від ПВХ до алюмінію, але і готувати панелі для облицювання фасадів або виконувати 3D фрезерування.
Цех металообробки дозволяє працювати, як з чорним металом (зварювання, різання, гнуття) так і з алюмінієм, включаючи порошкове фарбування та виготовлення перфорованих лицьових поверхонь.
Плотерна різка є досить популярною технологією на сьогоднішній день. В її основі лежить точне вирізання зображення на плівці (oracal), самоклеючому матеріалі або папері.
Транспортний і монтажний відділи укомплектовані необхідним обладнанням та власним транспортом для вирішення будь-яких завдань, включаючи «альпінійське» спорядження та спецтехніки для висотних робіт.

Переваги співпраці з нами

ОПЕРАТИВНІСТЬ В РОБОТІ
Детальніше

Бувають ситуації, коли реклама необхідна протягом декількох днів або сьогодні. Ми намагаємося допомогти замовнику і можемо оперативно перебудувати наше виробництво на двозмінний режим роботи, тим самим помітно прискорити випуск кінцевої продукції

[згорнути]
ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ
Детальніше

Співпраця тільки з сертифікованими постачальниками матеріалів та контролю якості виробництва кінцевої продукції, дозволяє надати гарантію на вироби до 5 років.

[згорнути]
КОМПЛЕКС ПОСЛУГ
Детальніше

На сьогоднішній день, не достатньо просто виготовити і змонтувати рекламну вивіску. Багатьом спочатку потрібно розробити дизайн проекту, відповідний технологіям виробництва зовнішньої реклами. А багато хто і не знають, що державні органи вимагають отримати необхідні документи на цю вивіску. Все це ми робимо від початку до кінця. І в результаті замовник отримує готовий продукт відмінної якості і з усіма необхідними документами

[згорнути]
ШВИДКИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ЗАМОВЛЕННЯ
Детальніше

Відправивши заявку на пошту або зателефонувавши, ви в найкоротші терміни отримаєте кваліфіковану і вичерпну інформацію на ваше замовлення. Ми проконсультуємо по використаним технологіям, допоможемо зробити більш раціональний вибір. Якщо буде потрібно виїзд, то наші спеціалісти нададуть консультацію на місці установки вивіски

[згорнути]
АВТОМАТИЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА
Детальніше

Дозволяє випускати продукцію відповідну всім вимогам сучасної зовнішньої реклами. Підготовка проектно конструкторської документації з розрахунками на навантаження робить нашу продукцію безпечною.

[згорнути]

Ми учасники асоціацій

Спілка українських підприємців
СУП
Українська Асоціація Візуальної Індустрії
uavi-1
ESF – Федерація підприємницьких асоціацій
ЕСФ
ISA – Міжнародна асоціація знаків
ІСА

Наші сертифікати та грамоти